III Festyn Rodzinny „Rodzina zawsze razem się trzyma”

III Festyn Rodzinny „Rodzina zawsze razem się trzyma”

Festyn Rodzinny na stałe zapisał się wśród imprez organizowanych przez nasze przedszkole, jest lubiany przez wszystkich rodziców i dzieci oraz środowisko lokalne. Dlatego też, 9 czerwca w ogrodzie przedszkolnym odbył  się kolejny już – III  Festyn Rodzinny, którego hasłem przewodnim był fragment piosenki „Rodzina zawsze razem się trzyma”.

Pogoda tego dnia nam sprzyjała i pomimo, że poranek zapowiadał się pochmurny, atmosfera była wspaniała. Wyróżnieniem dla  nas, była  wizyta Pana Dariusza Latarowskiego Burmistrza Miasta Grajewa, Jego Zastępcy Macieja Bednarko oraz Przewodniczącej Rady Miasta Grajewo Pani Haliny Muryjas-Rząsy.

Program rozpoczął się powitaniem wszystkich przybyłych gości przez panią Dyrektor Reginę Grabowską.  Następnie wystąpiły dzieci  z bogatym repertuarem artystycznym, dzięki któremu udowodniły, że potrafią przepięknie tańczyć i z wielkim zaangażowaniem śpiewać piosenki oraz recytować wiersze.

Fantastyczną zabawę zapewniła animatorka z firmy „Gwiazda”, która przebrana za postać Minionka, zachęcała rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi, a także dostarczyła uczestnikom festynu wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju. Nie zabrakło strzelania wodą do celu, zabaw z chustą animacyjną i  kolorowymi balonikami, z których prowadząca wyczarowywała różne zwierzęta i przedmioty.  Konkurencje przeplatane były wesołymi tańcami i zabawami ruchowymi przy muzyce.

W miłej atmosferze czas festynu szybko minął. Z tej imprezy pozostanie wiele fotografii, dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników naszego pikniku.

Festyn mógł się odbyć dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców, którzy przygotowali różne smakołyki i zapewnili wszystkim wspaniałą biesiadę. Zapach grillowanych kiełbasek jeszcze długo unosił się nad przedszkolnym placem.

Wszystkim uczestnikom festynu dziękujemy za mile spędzony czas i cudowną zabawę!!!

Anna Filipkowska; Ewelina Święćkowska PM nr 4