Dzień Babci i Dziadka w „BIEDRONKACH”

Dzień Babci i Dziadka w „BIEDRONKACH”

Babcia i Dziadek to jedne z najważniejszych osób w naszym życiu. To oni opiekują się nami, kiedy chorujemy, a nasi rodzice w tym czasie są w pracy. Babcia piecze najlepsze ciasta, świetnie gotuje, daje słoiki dżemów. To Ona pomaga nam szyć ubrania dla lalek i leczy chorego misia. Wiadomo – nasza Babcia jest najlepsza na świecie. Wspaniałością dorównuje jej chyba tylko Dziadek, który zawsze jest chętny do brania nas na barana, pomaga jeździć na rowerze i daje słodycze, gdy nikt nie widzi. Babci i Dziadka nie zastąpi nikt…

I są takie dwa dni, najpiękniejsze dwa dni w roku, kiedy wnuczęta mają okazję odwdzięczyć się swoim BABCIOM i DZIADKOM i wyrazić w słowach wiersza i piosenki swoją miłość, szacunek oraz przywiązanie do nich. My te dni połączyliśmy i 22 stycznia zaprosiliśmy swoich dziadków do naszego przedszkola.

Biedroneczki  tego dnia zaprezentowały w swoim programie artystycznym wiele wierszy, zaśpiewały piosenki i zatańczyły walca do muzyki Straussa „Fale Dunaju”. Mali artyści Jak zwykle stanęli na wysokości zadania, z przejęciem i wielkim zaangażowaniem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem i dumą odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.

Podczas uroczystości przybyli goście otrzymali od swoich pociech własnoręcznie wykonane laurki i pięknie pachnące kwiaty, a następnie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Frekwencja była wspaniała. Dziękujemy Wam za to DZIADKOWIE!!!. Gorące słowa podziękowania należą się również rodzicom, którzy nie tylko dowieźli honorowych gości na uroczystość, ale okazali dużą pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy.

Anna Filipkowska, Joanna Burgraf PM nr 4