MIKOŁAJKI Z BURMISTRZEM GRAJEWA

MIKOŁAJKI Z BURMISTRZEM GRAJEWA

Dzieci z naszego przedszkola już w piątek 4 grudnia, otrzymały pierwsze niespodzianki od Mikołaja.

W postać Świętego wcielił się Burmistrz naszego miasta Pan Dariusz Latarowski, któremu dzielnie towarzyszyli zastępca – Maciej Bednarko i kierowniczka CIS Izabela Randzio. Odpowiedni scenariusz i strój gości sprawiły dzieciom wiele radości. Święty Mikołaj gorąco zapraszał zarówno dzieci, jak i ich panie do wspólnej zabawy, tańca i śpiewu. Za wspólny udział w układzie słowno-muzycznym dzieci otrzymały słodki prezent. Te z najmłodszych grup z lekkim dystansem podchodziły do przybyłych gości. Jednak na widok kosza pełnego słodkości zaufanie rosło, a na twarzach pojawiał się uśmiech.

Dziękujemy miłym gościom i zapraszamy za rok…

Anna Filipkowska PM nr 4