Pożegnanie dzieci z grupy „Krasnoludki”

Pożegnanie dzieci z grupy "Krasnoludki"

Tak śpiewali absolwenci naszego przedszkola w czwartek 25.06.2015  kiedy to odbyło się uroczyste pożegnanie przedszkola przez dzieci z grup: „Krasnoludki”.

Wszyscy wyglądali bardzo elegancko i byli bardzo poważni. Wiedzieli, że to ich ostatnia uroczystość w naszym przedszkolu. Po raz ostatni wyrecytowały piękne wiersze, zaśpiewały urocze piosenki i zatańczyły dla wszystkich gości.

Pani Dyrektor wraz z wychowawczyniami ciepło i serdecznie pożegnała naszych przedszkolaków wręczając pamiątkowy dyplom, książeczkę i słodką niespodziankę życząc im samych sukcesów w dalszej edukacji!!!

Pożegnanie przedszkola to bardzo ważna uroczystość w przedszkolu. Przede wszystkim ważna dla dzieci, które niedługo mają przekroczyć próg szkoły, dla ich rodziców, ale też i dla nauczycielek, które są związane emocjonalnie ze swoimi wychowankami. Dlatego uroczystość miała swój wydźwięk artystyczny, emocjonalny i pozostawi na długo wiele niezapomnianych wrażeń.

Żegnajcie Krasnoludki, pozostaniecie w naszej pamięci !!!

Joanna Burgraf, Jadwiga Zalewska PM nr 4