Wycieczka do Barszczy

 Wycieczka do Barszczy

Dnia 18 czerwca 2014 r. Pani Dyrektor zorganizowała przedszkolakom wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego – „Zaścianek” w Barszczach, miejsca pośród zielonych łąk i dojrzewających zbóż.

Wyjazd skierowany był do dzieci z grup „Słoneczka”, „Stokrotki” i „Krasnale”, które w tym roku kończą edukację przedszkolną. Pogoda tego dnia była wspaniała i humory dopisywały wszystkim. Coraz cieplejsze słoneczne promienie przyjemnie ogrzewały radosne buzie przedszkolaków.

Na początek naszej przygody, kiedy już wszyscy zaspokoiliśmy swoje pragnienie, zostaliśmy zaproszeni do przejażdżki bryczką i quadem. Pozostałe dzieci w tym czasie korzystały z wielkiej trampoliny i dmuchanej zjeżdżalni. W przerwie miedzy kolejnymi atrakcjami „naładowaliśmy swoje akumulatory” pyszną kiełbaską z grilla. Po posiłku przyszedł czas na jazdę na kucyku,   pływanie w ogromnej kuli wodnej i zabawy w ogródku ze sprzętem terenowym i mnóstwem kolorowych zabawek. Wycieczka była wspaniałą przygodą dla wszystkich. Dzieci wróciły do przedszkola zmęczone, ale za to bogatsze o nowe przygody i w doskonałych humorach.

Anna Filipkowska PM nr 4