Święto wszystkich DZIECI

Święto wszystkich DZIECI

Piątek 6 czerwca 2014 r.  był uwieńczeniem całotygodniowego  świętowania Dnia Dziecka. Od samego rana w przedszkolu rozbrzmiewała wesoła, zachęcająca do wspólnej zabawy, muzyka.

Największą przygotowaną dla dzieci atrakcją były „dmuchańce”. W ogrodzie przedszkola stanęła ogromna, dmuchana zjeżdżalnia, kolorowy zamek „ala- trampolina” oraz ogromny basen wypełniony kulkami.

Nietrudno było zauważyć radość na twarzy dzieci, gdy zobaczyły, w jaki cudowny sposób zmieniło się ich przedszkolne podwórko.  Z wielkim zapałem spieszyły się, aby móc skorzystać z wszystkich atrakcji. Zabawy budziły wielkie emocje. Plac przedszkolny był pełen  śmiechu, dziecięcego krzyku i radości.  Chroniąc się przed deszczem i burzą pobiegliśmy do przedszkola. Tam również nie zabrakło atrakcji w postaci konkurencji sportowych, zabaw tanecznych i poczęstunku.

Przez cały dzień uśmiechy nie schodziły z buziek naszych wychowanków, co sprawiło nam – wychowawcom wielką radość i satysfakcję. Dzień Dziecka w naszym przedszkolu to jeden z ulubionych i najfajniejszych dni w roku!

Anna Filipkowska PM nr 4