Festyn Rodzinny „Grunt to rodzinka”

Festyn Rodzinny „Grunt to rodzinka”

Wspaniała zabawa, piękna pogoda, uśmiechnięte twarze dzieci oraz rodziców to widoki które można było zauważyć podczas Festynu Rodzinnego, który odbył się wczoraj (05.06.2014r.) na terenie  naszego przedszkola. Uroczystość składała się z trzech części.

W pierwszej, wszystkie przedszkolaki począwszy od dzieciaków z grupy „Pszczółek” i tak kolejno „Biedronek”, „Stokrotek”, „Krasnali” i „Słoneczek” swoimi wierszami, piosenkami i własnoręcznie wykonanymi upominkami podziękowały za dar życia, miłość i całkowite rodzicielskie oddanie. Następnie panowie prowadzący imprezę zaprosili wszystkich do niezliczonej ilości konkurencji ruchowych, które wymagały od dzieci i rodziców m.in. koncentracji uwagi, wysiłku, zręczności i ogólnej sprawności ruchowej. Ostatnim etapem festynu było wspólne grillowanie, był to również czas na miłe rozmowy oraz integrację środowiska rodzinnego i  przedszkolnego.

W miłej atmosferze czas imprezy szybko minął. Pozostanie z niej wiele fotografii (zapraszamy do galerii), dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników naszego pikniku.

Festyn mógł się odbyć dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców, którzy przygotowali różne smakołyki i zapewnili wszystkim wspaniałą biesiadę. Zapach grillowanych kiełbasek jeszcze długo unosił się nad przedszkolnym placem.

Swoje podziękowania kierujemy również w stronę naszych sponsorów – Pana Ireneusza Łaguny, właściciela Zakładu Przetwórstwa Mięsnego „Zagłoba”, Pana Edmunda Borawskiego prezesa Spółdzielni Mleczarskiej „Mlekpol”  oraz za  osobiste zaangażowanie w pozyskanie sponsorów – Pana Tomasza Jankowskiego – taty Kubusia z grupy „Słoneczka”.

Anna Filipkowska PM nr 4