Mamy I i III miejsce!!!

Mamy I i III miejsce!!!

20 maja 2014 r. w sali klubowej Miejskiego Domu Kultury w Grajewie odbyły się eliminacje miejskie Konkursu Recytatorskiego dla Przedszkolaków „O ZŁOTĄ RÓŻDŻKĘ DOBREJ WRÓŻKI”, w których wzięły udział dzieci w wieku 4 – 7 lat. Celem konkursu jest budzenie wrodzonego talentu dziecka do kreowania własnego świata poprzez żywe mówione słowo.

Młodzi recytatorzy, reprezentujący grajewskie przedszkola i oddziały przedszkolne prezentowali przed komisją oceniającą oraz licznie zgromadzoną publicznością jeden utwór dostosowany do płci, wieku, temperamentu i upodobań.

Nasze przedszkole reprezentowało czworo dzieci:

– Maja Szymanowska „Krasnale”

– Natalka Zyskowska „Stokrotki”

– Dawid Chojnowski „Słoneczka”

– Łukasz Kleszczewski „Słoneczka”

I miło jest nam poinformować, że w eliminacjach miejskich konkursu recytatorskiego „O złotą różdżkę Dobrej Wróżki”:

Dawid Chojnowski zajął – I miejsce

Łukasz Kleszczewski zajął – III miejsce

GRATULUJEMY !!!

Dawid Chojnowski będzie, również reprezentował nasze miasto  w eliminacjach wojewódzkich, w Wielkim Finałowym Wierszogłosiku, które odbędą się 13 czerwca 2014 r.  w „Spodkach” – WOAK w Białystoku.  Trzymamy kciuki!

Anna Filipkowska PM nr 4