Dzień Babci i Dziadka w „Słoneczkach”

Dzień Babci i Dziadka w „Słoneczkach”

Od wielu lat nasze przedszkole kultywuje uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka. Również w tym roku 24 stycznia 2014 r. w grupie „Słoneczka” został przygotowany specjalnie na tę okazję program artystyczny dla uczczenia święta, tak bliskich dzieciom osób.

Dzień ten jest niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla „dziadków”. To święto pełne uśmiechów, wzruszeń, łez radości… Wizyta w przedszkolu inspiruje do wspomnień tego co już za nami. To również okazja obejrzenia swoich kochanych wnucząt nie tylko w roli przedszkolaków, ale aktorów, piosenkarzy i tancerzy…

Gości powitała i złożyła serdeczne życzenia Pani Dyrektor Regina Grabowska.

Sześciolatki bardzo się starały, widać było, że miłość i wdzięczność wypełnia ich małe serduszka. Z kolei Jubilaci ze wzruszeniem i nieukrywaną radością śledzili popisy swoich wnucząt.

Przedszkolaki przy dźwiękach akordeonu odśpiewały „sto lat” i złożyły Babciom i Dziadkom najserdeczniejsze życzenia, wręczając im własnoręcznie wykonane laurki i piękne różyczki. Następnie zaprosiły gości na pyszny słodki poczęstunek, o który zadbali rodzice.

Ten dzień na pewno na długo pozostanie w pamięci Babć i Dziadków, oraz ich WSPANIAŁYCH WNUKÓW!

Anna Filipkowska PM nr 4