Czas tańców i przebierańców – BAL KARNAWAŁOWY

Czas tańców i przebierańców – BAL KARNAWAŁOWY

W dniu 20 stycznia nasze przedszkole zamieniło się w magiczne miejsce. Rano do przedszkola przyszły te same dzieci, które widujemy codziennie, lecz już po śniadaniu sale były pełne księżniczek, motylków, piratów oraz innych postaci z bajek, baśni oraz naszych marzeń. Zabawa podzielona była na dwie grupy. Maluszki: Biedronki razem z Pszczółkami oraz starszaki: Stokrotki, Krasnoludki i Słoneczka przy udziale osób prowadzących uczestniczyły w różnych konkurencjach oraz swobodnie tańczyły w rytm muzyki.

Sale naszych, maluszków zamienione zostały na zjawiskowe sale balowe, pełne pięknych kolorowych ozdób oraz balonów. To w nich zebrały się wszystkie dzieci wraz z nauczycielkami oraz rodzicami, którzy chcieli uczestniczyć w zabawie swoich pociech. Zabaw oraz innych atrakcji było wiele. Odwiedził nas Świerszczyk z torbą pełną niespodzianek, był ciepły śnieg z wyrzutni- który najbardziej podobał się dzieciom.

Nie zabrakło też Mikołaja. Po raz drugi odwiedził nas i tak cudownie obdarował prezentami. Równocześnie w trakcie trwającej zabawy w sali obok, Pan Fotograf robił zdjęcia każdej grupie,  by uwiecznić dzieciaki w ich bajecznych kreacjach.
Po zakończeniu zabawy wszystkie dzieci zmęczone, lecz zadowolone rozeszły się do swoich sal.
Przedszkolaki do domów z pewnością wracały uśmiechnięte i pełne niesamowitych wspomnień.

Joanna Burgraf PM nr 4