Dzień Mamy i Taty w grupie „Pszczółki”

Dzień Mamy i Taty w grupie "Pszczółki"

Dzień mamy i taty jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku, pełnym miłych życzeń, będących wyrazem miłości i szacunku dla rodziców. My także postanowiliśmy w szczególny sposób uczcić to święto, dlatego też, 22 maja 2013r. w grupie „Pszczółki” odbyło się uroczyste przedstawienie z okazji Dnia Mamy i Taty.

Nasze przedszkolaki z niecierpliwością i wielkim przejęciem czekały na swoich gości. Zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne oraz taneczne. Na twarzach rodziców widać było radość i ogromne wzruszenie, a swoje pociechy nagrodzili gromkimi brawami. Dzieci złożyły rodzicom serdeczne życzenia oraz wręczyły upominki wykonane wspólnie z nauczycielkami. Na zakończenie zaprosiliśmy wszystkich gości na wspólny, słodki poczęstunek przygotowany przez niezawodnych rodziców naszych przedszkolaków. Był to bardzo udany, miły i wesoły dzień.

Joanna Narolewska PM nr 4