Konkurs piosenki przedszkolnej „Mama, tata i ja”

Konkurs piosenki przedszkolnej  „Mama, tata i ja”

Konkurs piosenki przedszkolnej  „Mama, tata i ja”

W kwietniu w naszym przedszkolu odbył się wewnątrz przedszkolny konkurs piosenki dziecięcej „Mama, tata i ja”. Celem konkursu było: wspieranie najzdolniejszych wokalnie przedszkolaków i umożliwienie prezentacji ich umiejętności wokalnych oraz dorobku artystycznego, propagowanie kultury muzycznej wśród dzieci, twórcza wymiana doświadczeń muzycznych wśród dzieci, promocja dziecięcej twórczości, promocja młodych wykonawców biorących udział w konkursie, popularyzacja piosenek, walorów artystycznych i wychowawczych, wyłonienie utalentowanych dzieci, rozwijanie talentów estradowych, kształtowanie umiejętności współzawodnictwa.

W konkursie wzięły udział wszystkie chętne dzieci. Spośród nich Jury w składzie:

Przewodnicząca Komisji – dyr. Regina Grabowska

Członek Komisji – Jadwiga Pieńczykowska

Członek Komisji – Joanna Narolewska

Członek komisji – Anna Filipkowska

Członek komisji – Marzenna Koniecko

Członek Komisji – Jadwiga Zalewska

wyłoniła 5 laureatów konkursu biorąc pod uwagę: umiejętności wokalne, wartości wychowawcze i wykonanie. Są to:

– Zuzia Komor „Krasnoludki”

– Natalia Wysocka „Słoneczka”

– Szymon Burgraf „Słoneczka”

– Emilka  Jamińska „Stokrotki’

– Ola Zalewska „Stokrotki”

Dzieci te 22 kwietnia będą reprezentowały nasze przedszkole w eliminacjach miejskich XXI Wojewódzkiego Festiwalu Konkursu Przedszkolaków ph.: „Mama, tata i ja” w Miejskim Domu Kultury w Grajewie. Życzymy powodzenia!

Joanna Narolewska PM nr 4

Anna Filipkowska PM nr 4