„Najmłodsi w Kolędzie i Pastorałce”

„Najmłodsi w Kolędzie i Pastorałce”

15 stycznia w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury odbył się IV Przegląd „Najmłodsi w Kolędzie i Pastorałce” organizowany przez Państwową Szkołę Muzyczną I st. im. J. S. Bacha w Grajewie przy współpracy z MDK Grajewo.

Nasze przedszkole reprezentowało ośmioro dzieci.  Spośród wszystkich 41 przesłuchanych uczestników Jury wyróżniło 13, w tym czworo z naszego przedszkola:
– Zuzanna Komor „Krasnoludki”
– Szymon Burgraf „Słoneczka”
– Amelka Tokarzewska i Natalka Wysocka „Słoneczka”

GRATULUJEMY!!!


Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /pm4.grajewo.pl-wp/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /pm4.grajewo.pl-wp/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/pm4.grajewo.pl...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('synced') #2 {main} thrown in /pm4.grajewo.pl-wp/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52