I Olimpiada Przedszkolaków

I Olimpiada Przedszkolaków

Dnia 27 września 2012 roku na stadionie miejskim odbyła się I Olimpiada Przedszkolaków organizatorem, której był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grajewie. Olimpiada rozpoczęła się od przywitania dzieci przez Zastępcę Burmistrza Grajewa Pana Przemysława Chilińskiego, po czym uczestnicy olimpiady odśpiewali hymn olimpijski – „Sport to zdrowie”.

Nasze przedszkole reprezentowały dzieci 5 i 6 letnie z grup „Słoneczka”, „Krasnoludki” i „Stokrotki”. Ubrani w niebieskie koszulki z logo naszego przedszkola oraz żółte apaszki nasi mali sportowcy z pomocą rodziców bez żadnych problemów pokonywali przygotowane przez organizatorów konkurencje. Dzieciaki wykazały się ogromnymi umiejętnościami fizycznymi i zaangażowaniem, za które specjalna komisja sędziowska przyznawała punktowe naklejki. Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymali medale olimpijski, dyplomy i słodycze. Cała impreza przebiegła w miłej, sportowej i przyjaznej atmosferze.

Mamy nadzieję, że tego rodzaju forma sportowej rywalizacji zagości w naszym mieście na długo i stanie się tradycją promującą aktywność ruchową i dającą wszystkim wiele satysfakcji i radości. 

Anna Filipkowska PM nr 4