SPOTKANIE OPŁATKOWE W PSZCZÓŁKACH

Okres świąt Bożego Narodzenia to czas szczególny. Ludzie sobie bliscy gromadzą się przy wspólnym stole, dzielą się opłatkiem i składają sobie życzenia. W przedszkolu także jest to okres wyjątkowy. Dzieci z wielkim wzruszeniem ubierają choinkę, własnoręcznie wykonują ozdoby i czekają na przyjście Mikołaja, bo właśnie z prezentami najbardziej kojarzą im się Święta Bożego Narodzenia. Dlatego w tym roku chciałyśmy, aby nasi nawet najmłodsi wychowankowie dowiedzieli się, że najważniejszą osobą na którą wszyscy czekają jest maleńki Jezus.

Chcąc przybliżyć dzieciom historię narodzenia Jezusa przeprowadziłyśmy z nimi cykl zajęć związanych z tradycjami świąt Bożego Narodzenia. W trakcie, których wspólnie stroiliśmy naszą salę, ubieraliśmy choinkę i uczyliśmy się kolęd. Następnie z niecierpliwością czekałyśmy dnia „Spotkania Opłatkowego”, kiedy Maluszki po raz pierwszy miały wystąpić przed publicznością. Podczas tego spotkania przedszkolaki przedstawiły króciutki program artystyczny, który został nagrodzony gromkimi brawami. W powietrzu czuć było „ducha” nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Dzieciaki, wraz z dorosłymi złożyli sobie życzenia, zdrowych, pogodnych i pełnych miłości świąt. Wzruszeń dopełniło wspólne śpiewanie kolęd i dzielenie się opłatkiem.
Gratulujemy maluszkom odwagi i życzymy aby Nowonarodzona Dziecina obdarzyła je zdrówkiem i otaczała swoją opieką w nadchodzącym Nowym Roku!

Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /pm4.grajewo.pl-wp/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /pm4.grajewo.pl-wp/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/pm4.grajewo.pl...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('synced') #2 {main} thrown in /pm4.grajewo.pl-wp/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52