Naszą witrynę przegląda teraz 850 gości i 3 użytkownik
wtorek, 23 maja 2017 18:57

„Biedronki” i ich „Pocztówkowa Mapa Polski”

(0 głosów)

Jak już wcześniej wspominaliśmy dzieci z grupy „Biedronki” wzięły udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym „Pocztówkowe Przedszkole”.

Celem było nawiązanie współpracy z przedszkolami z różnych regionów naszego kraju. Ideą projektu było propagowanie tradycyjnego sposobu przesyłania informacji w formie pocztówek i listów. W ramach tego przedsięwzięcia wymienialiśmy się widokówkami przedstawiającymi Grajewo z palcówkami przedszkolnymi z całej Polski. Finalnym elementem projektu było stworzenie „Pocztówkowej Mapy Polski”. Nasza mapa stopniowo zapełniała się kolejnymi widokówkami z rożnych stron Polski. Obecnie składa się z 32 pocztówek, które otrzymaliśmy od przedszkoli biorących udział w projekcie. Z niektórymi przedszkolami współpraca trwa do dziś. Wymieniamy się pocztówkami świątecznymi i listami. Dziękujemy pracownikom Urzędu Miasta Grajewo za obdarowanie nas widokówkami z wizerunkiem naszego miasta oraz rodzicom za znaczki pocztowe.

Joanna Narolewska PM4