Naszą witrynę przegląda teraz 652 gości i 7 użytkownik
niedziela, 21 maja 2017 20:45

"W krainie poezji" - wewnątrzprzedszkolny konkurs recytatorski

(0 głosów)

19.05.2017r. w naszym przedszkolu odbyły się eliminacje do Konkursu Recytatorskiego dla Przedszkolaków „O ZŁOTĄ RÓŻDŻKĘ DOBREJ WRÓŻKI” p.h. "W świecie poezji".

Wzięły w nim udział wszystkie chętne dzieci z naszej placówki, recytując wiersze znanych polskich poetów. Jury miało nie lada zadanie. Spośród wszystkich uczestników trzeba było wyłonić piątkę, która będzie reprezentowała naszą placówkę na eliminacjach miejskich, które odbędą się w Grajewskim Centrum Kultury. Laureatami zostali: Małgorzata Burgraf, Igor Waszkiewicz, Lena Waszkiewicz, Szymon Liżewski, Lena Wysocka. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe pozostali uczestnicy za udział w konkursie dostali dyplomy, bransoletki i breloczki. Laureatom gratulujemy i życzymy sukcesów na etapie miejskim.

Konkurs recytatorski pozwala na realizację marzeń artystycznych dzieci, pomagając w odkrywaniu ich zdolności i wrażliwości na otaczający świat i ludzi, a także pozwala poznać nowych twórców i ich dzieła.

Joanna Narolewska PM4