W piątek - 8 grudnia 2017 r. zaprzyjaźnieni od lat z naszym przedszkolem aktorzy  z teatru „CoNieco" z Białegostoku przedstawili naszym dzieciom spektakl pt. „Pluszowa opowieść o przyjaźni".

piątek, 08 grudnia 2017 23:59

Grzeczne dzieci i trzech Mikołajów

Święty Mikołaj do nas przychodzi,

dużo prezentów dzieciom przynosi .

W buciki wszystko zwinnie upycha

i jak czarodziej w pośpiechu znika.

W środę - 6 grudnia  dzieciaki z naszego przedszkola już od samego rana zastanawiały się, w jaki sposób w tym roku dojedzie do nich Mikołaj  i czy przypadkiem brak śniegu nie powstrzyma Świętego przed odwiedzinami???

Na zaproszenie Dyrektora, Rady Pedagogicznej i Uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Grajewie im. K. I. Gałczyńskiego, we wtorek  - 5 grudnia 2017r. – dzieci z grupy „Stokrotki” wraz z opiekunami uczestniczyły w spotkaniu z okazji „Imienin Mikołaja”. W uroczystości wzięły udział dzieci sześcioletnie ze wszystkich grajewskich przedszkoli, dla których organizatorzy zaplanowali mnóstwo atrakcji.

Dzień 1 grudnia 2017 r. zapadnie na długo w pamięci dzieci z grupy „Pszczółki”
i ich Rodziców. Tego właśnie dnia, odbyła się ich pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – „Pasowanie na przedszkolaka”.

24 listopada wszystkie dzieci z naszego przedszkola uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. W naszym przedszkolu celebrowanie tego święta to już tradycja. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi i kochanymi  pluszakami.

czwartek, 23 listopada 2017 17:42

Starszaki kochają zwierzaki…

Świat zwierząt jest piękny, fascynujący i tajemniczy, dostarcza pozytywnych emocji, cieszy i wzrusza, wzbudza zainteresowanie, podziw oraz szacunek. Aby wszystkie dzieci z grupy „Stokrotek” mogły tego doświadczyć i się o tym przekonać zorganizowałyśmy im dni bezpośredniego kontaktu z żywymi zwierzątkami domowymi.

piątek, 17 listopada 2017 20:23

Biedronki w sklepie zoologicznym

16 listopada dzieci z naszej grupy udały się na wycieczkę do sklepu zoologicznego.

piątek, 17 listopada 2017 20:08

Stokrotki oddały hołd

Kontynuując obchody Odzyskania Niepodległości dzieci z grupy STOKROTKI odwiedziły miejsce pamięci i zapaliły znicze przy  Pomniku Niepodległości.  Celem wizyty było oddanie hołdu bohaterom walczącym o wolność, człowieczeństwo i niepodległość, którzy zapłacili za to najwyższą cenę, oddając życie w obronie ojczyzny.  Ta wizyta to nie tylko ważny gest, ale także lekcja patriotyzmu i historii naszej małej ojczyzny, jaką jest Grajewo.

Anna Filipkowska, Marzenna Koniecko PM4

W piątek 10 listopada, gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów z Teatru Arena z Białegostoku, którzy zaprezentowali przedszkolakom przedstawienie pt. „Najlepszy rachunek, dobro + szacunek”.

Święto Niepodległości w naszym kraju, każdego roku obchodzone  jest  bardzo uroczyście. Jest to dzień wolny od pracy. Na ulicach miast powiewają  biało – czerwone flagi. W całym kraju odprawiane są msze za ojczyznę, składane są kwiaty pod pomnikami bohaterów narodowych, a na grobach żołnierzy zapala się znicze.

pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia