poniedziałek, 25 czerwca 2018 10:28

Wycieczka "Stokrotek" do Pizzerii Savona

Dnia 21 czerwca b.r. dzieci z  grupy Stokrotki  wybrały się do Pizzerii „Savona”, która mieści się przy ul. Ełckiej. Celem wycieczki było uwrażliwienie dzieci na kulturalne zachowywanie się w restauracji.

Dzieci same zdecydowały czy zamówią frytki czy pizzę oraz jakie składniki znajdą się na ich daniach. Kiedy pizze piekły się w gorącym piecu, dzieci miały czas na przypomnienie zasad właściwego zachowywania się w restauracji i kulturalnego sposobu spożywania posiłków. Następnie przedszkolaki przystąpiły do degustacji, dzieci zgodnie stwierdziły, że pizza była bardzo smaczna. Wycieczka była bardzo udana, dzieci wróciły do przedszkola w doskonałych humorach - bogatsze o nowe doświadczenia.

Anna Filipkowska; Marzenna Koniecko PM4

Czytany 56 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 25 czerwca 2018 10:39