piątek, 01 czerwca 2018 21:44

BIEDRONECZKI - najsympatyczniejsza Grupa Przedszkolna roku 2018 w powiecie grajewskim

Grupa „Biedronki” z Przedszkola Miejskiego Nr 4 została nominowana do plebiscytu: „Przedszkolaki Roku” i tym samym mogła ubiegać się o tytuł najsympatyczniejszej grupy przedszkolnej. Warunkiem było głosowanie- wysyłanie jak największej ilości sms.

Rodzice, znajomi, wychowawcy i nauczyciele wspierali naszą grupę za co serdecznie dziękujemy!

I udało się- zdobyliśmy 442 głosy i… pierwsze miejsce !!!

Atrakcyjne nagrody już są!  29.05. 2018r. odwiedziły nas Panie z Gazety: „Kurier Poranny” i osobiście wręczyły nagrody. Wszystkie dzieci były bardzo szczęśliwe i zadowolone z niespodzianki.

Każde dziecko wygrało zaproszenie do parku rozrywki Fastpark w Białymstoku- jednego z najlepszych lunaparków na Podlasiu. Ponadto dzieci otrzymały worki szkolne oraz zestawy upominków.

Z całego serca dziękujemy wszystkim zaangażowanym ,a w szczególności Rodzicom!

Joanna Burgraf; PM4

Czytany 108 razy Ostatnio zmieniany piątek, 01 czerwca 2018 21:47