piątek, 01 czerwca 2018 21:08

„Cała Polska czyta dzieciom” w grupie „Pszczółki”

Nasze przedszkole bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Systematyczny kontakt dziecka z książką aktywizuje jego rozwój intelektualny i emocjonalny, budzi wrażliwość estetyczną, sprzyja rozwijaniu postaw twórczych oraz wyzwala ekspresję dziecięcą. Działania nauczycieli – codzienne czytanie wychowankom w różnych porach dnia, wspierane były również przez wizyty rodziców naszych dzieci.

W ramach akcji zaprosiliśmy chętnych rodziców do wspólnego czytania. Spotkania odbywały się tuż po zajęciach dydaktycznych. Wszystkim, którzy dołączyli do grona czytających bardzo dziękujemy. Byli to:

• Pani Aneta J.,
  • Pani Magdalena S.,
  • Pani Marta R.,
  • Pani Marta.,
  • Pan Radosław.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za poświęcony czas i za niespodzianki, które otrzymały dzieci na zakończenie spotkań. Wszystkie spotkania przebiegały w ciepłej i miłej atmosferze. Był to bardzo miło i radośnie spędzony czas.

Katarzyna Wołyniec; PM4

Czytany 88 razy Ostatnio zmieniany piątek, 01 czerwca 2018 21:42