piątek, 01 czerwca 2018 20:59

Festyn "Kochamy Cztery Łapy"

We wtorek - 29 maja 2018 r odbył się Festyn ''Kochamy Cztery Łapy'', zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 oraz Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami Oddział w Grajewie.

W Festynie wzięło udział około kilkaset dzieci z grajewskich przedszkoli i szkół podstawowych. Nie zabrakło szeregu akcji i niespodzianek w postaci dmuchanego placu zabaw, malowania twarzy, baniek mydlanych, spotkań z ludźmi, których praca bądź pasja związane są z opieką i troską nad zwierzętami, jak również stoisk straży pożarnej i policji. Celem akcji jest uwrażliwienie młodych na potrzeby zwierząt oraz kształtowanie odpowiedzialnych postaw ich opiekunów.

Podczas imprezy nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu „Kochamy cztery łapy”, w którym udział brały dzieci z naszego przedszkola. Z nieukrywaną dumą informujemy, iż spośród 17 rozdanych nagród w tymże konkursie – 10 trafiło do uczestników z naszej placówki.

W kategorii 3-4latków:

I miejsce – Klaudia B. „Biedronki”

wyróżnienie – Pola A. „Biedronki”

wyróżnienie – Amelka S. „Biedronki”

wyróżnienie – Oliwia K. „Biedronki"

W kategorii 5-6latków:

- I miejsce – Kalina J. „Stokrotki”

- II miejsce – Adrianna K. „Słoneczka”

- wyróżnienie – Sandra C. „Słoneczka”

- wyróżnienie – Milena L. „Słoneczka”

- wyróżnienie – Gabriela I. „Stokrotki”

- wyróżnienie – Nikola C. „Stokrotki”.

Niepowtarzalna atmosfera, moc atrakcji oraz dobra zabawa sprawiły, że na twarzach naszych milusińskich pomimo upału i zmęczenia  gościł szeroki uśmiech.  Dziękujemy za zaproszenie!

Anna Filipkowska; PM4

Czytany 128 razy Ostatnio zmieniany piątek, 01 czerwca 2018 21:50