środa, 30 maja 2018 09:34

„Jak przechytrzyć wilka” – VII spotkanie z teatrem

We wtorek - 29 maja gościliśmy aktorów Teatru Lalek „Fraszka” z Warszawy z przedstawieniem pod wyżej wymienionym tytułem.

Głównym bohaterem baki był dzielny prosiaczek Kwik, którego jak to w bajkach bywa próbował zjeść zły Wilk. Na szczęście, przy pomocy oddanych przyjaciół, udało się przechytrzyć złego zwierza i nie dopuścić do tragedii. Przedstawienie momentami budziło grozę, ale niosło za sobą walor wychowawczy. Aktorzy zwrócili uwagę na ważny problem - zasadę ograniczonego zaufania do obcych w sytuacji, gdy dzieci są same w domu, jak i na to, że zawsze można liczyć na prawdziwych przyjaciół.

Przedstawienie z udziałem lalek bardzo przypadło dzieciom do gustu. Dzieci bawiły się doskonale, czego efektem był uśmiech na buziach i gromkie brawa.

/PM4/

Czytany 70 razy Ostatnio zmieniany środa, 30 maja 2018 09:36