piątek, 18 maja 2018 15:49

„Opowieści z lodowej krainy” - musical

18 maja 2018r. starszaki ze „Stokrotek” wybrały się do GCK na spektakl pt.: „Opowieści z lodowej krainy” w wykonaniu aktorów z Teatru Współczesnego z Krakowa. Przedstawienie było dedykowane wszystkim miłośnikom filmu animowanego „Kraina Lodu”. Bohaterowie ulubieńcy dzieci: Olaf, Elza Anna i Kris znów przeżyli mroźną przygodę…

Elza i Anna dwie siostry księżniczki mieszkały razem w szczęśliwym królestwie. Po tajemniczym zaginięciu ukochanej siostry Elza postanawia odnaleźć Annę za wszelką cenę. Poszukiwania wiązały się z długą i niebezpiecznie mroźną  wędrówką. W przygodach, jakie przeżyła wspierali ją nowi przyjaciele. Gdy Anna zostaje szczęśliwie odnaleziona przez swoich bliskich - staje się cud, bo dzięki miłości – Elza topi lód jej zmrożonego złym czarem serca.
Przedstawienie było wspaniałe. Dzieci były zachwycone grą świateł, nagle zmieniającymi się scenami, dekoracjami oraz efektami dźwiękowymi. Była to piękna opowieść muzyczna z piosenkami, zarówno zabawna jak i wzruszająca. Spektakl wzbudził u małych widzów wiele pozytywnych emocji o czym świadczyły ich uśmiechy i komentarze po zakończonym przedstawieniu.

/PM4/

Czytany 47 razy Ostatnio zmieniany piątek, 18 maja 2018 16:15