czwartek, 17 maja 2018 18:18

Konkurs recytatorski "O złotą różdżkę Dobrej Wróżki"- eliminacje miejskie

W czwartek17 maja 2018 roku w Grajewskim Centrum Kultury  odbyły się eliminacje miejskie Konkursu Recytatorskiego dla Przedszkolaków O złotą różdżkę Dobrej Wróżki”. Nasze przedszkole reprezentowało pięciu laureatów wyłonionych w eliminacjach przedszkolnych:

- Roksana Sienkiewicz (Biedronki)

- Gabrysia Radzajewska (Słoneczka)

- Igor Waszkiewicz (Krasnoludki)

- Lena Wysocka (Stokrotki)

- Szymon Liżewski (Stokrotki)

Każde dziecko przygotowało jeden utwór dostosowany do płci, wieku, temperamentu i upodobań, kreując tym samym własny świat poprzez żywe mówione słowo. Udział w konkursie pozwolił młodym recytatorom zaprezentować swoje zdolności artystyczne, pokonać tremę oraz udowodnić, że poezja jest bliska dzieciom.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w eliminacjach miejskich konkursu recytatorskiego „O złotą różdżkę Dobrej Wróżki”:

Lenka Wysocka zajęła – II miejsce

Gabrysia Radzajewska zajęła – III miejsce

Roksana Sienkiewicz zdobyła wyróżnienie

Szymon Liżewski zdobył wyróżnienie

Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki w postaci pięknych książeczek.

GRATULUJEMY !!!

Anna Filipkowska, PM4