poniedziałek, 14 maja 2018 18:56

I miejsce Malwinki!

Po sukcesach w eliminacjach przedszkolnych i miejskich w GCK, Malwinka Krukowska z grupy „Stokrotki” zaliczyła kolejny sukces. W piątek - 11 maja wyśpiewała dla naszego przedszkola I miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Przedszkolaków „Mama, tata i ja” zorganizowanym przez Wojewódzki Ośrodek Animacji i Kultury  w  Białymstoku. Była to jego 26 edycja. Konkurs ma na celu rozbudzenie muzycznych zamiłowań dzieci w połączeniu z rodzinnym śpiewaniem i graniem. Adresowany jest do małych piosenkarzy z całego województwa podlaskiego.  Malwinka za swój występ otrzymała pamiątkowy dyplom i upominki. Gratulujemy!!!

Anna Filipkowska, PM4

Czytany 41 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 maja 2018 19:20