czwartek, 26 kwietnia 2018 20:43

"Mama, tata i ja" - eliminacje miejskie

Dnia 26 kwietnia 2018r. w kinowej sali Grajewskiego Centrum Kultury odbyły się miejskie eliminacje XXVI Wojewódzkiego  Festiwalu  Konkursu Przedszkolaków ph.: „Mama, tata i ja”.

Celem Festiwalu jest muzyczne ukierunkowanie wrodzonych zamiłowań i zdolności dziecka w wieku przedszkolnym. Z uwagi na to, że muzyka jest istotnym elementem w rozwoju młodego człowieka, przez organizację Festiwalu organizatorzy pragną wnieść do świata dziecięcego nowe przeżycia estetyczne wynikające ze spotkania z piosenką.

Nasze przedszkole reprezentowało 5 dzieci, jedno spośród nich otrzymało wyróżnienie:

- Kalina Jankowska „Stokrotki”

Natomiast Malwina Krukowska „Stokrotki” została laureatką i tym samym przeszła do III etapu Festiwalu – eliminacji wojewódzkich, które odbędą się w Białymstoku.

Wyróżnionym gratulujemy, a Malwince życzymy powodzenia w maju!

Anna Filipkowska, PM4

Czytany 105 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 26 kwietnia 2018 21:17