czwartek, 26 kwietnia 2018 20:26

"Raz, dwa, trzy smok na ciebie patrzy" - VI spotkanie z teatrem

W środę 25 kwietnia odwiedzili nas artyści ze Studia Artystycznego „Karuzela” i zaprezentowali spektakl pt. „Raz, dwa, trzy smok na ciebie patrzy”.  Przedstawienie przeniosło widzów w świat niespotykanej baśni, niesamowitej przygody i kolorowej magii. W humorystyczny sposób aktorzy  ukazali dzieciom historie niesfornego chińskiego smoka.  Opowieść o szacunku do zwierząt oraz o opanowywaniu swoich skrajnych uczuć, szczególnie wrogości, gniewu, agresji i niechęci do innych. Widowisko pełne było nietuzinkowych lalek, począwszy od kukiełek, po jawajki, skończywszy na mapetach czy też lalkach kombinowanych. Dzieci brały bardzo aktywny udział w spektaklu i entuzjastycznie reagowały na podawane treści.

/PM4/

Czytany 67 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 26 kwietnia 2018 20:28