Grajewo na FB

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 412 gości 
Reklama
wtorek, 17 kwietnia 2018 17:08

"Mama, tata i ja" - eliminacje wewnątrzprzedszkolne

Napisane przez 

W naszym przedszkolu odbył się wewnątrzprzedszkolny konkurs piosenki pt. „Mama, tata i ja”.  W rywalizacji głosowej startowały chętne dzieci, które miały odwagę stanąć przed wielką publicznością.

 

 

Celem konkursu było przede wszystkim wspieranie najzdolniejszych wokalnie przedszkolaków w wieku 3 – 6 lat i umożliwienie prezentacji ich umiejętności wokalnych, popularyzacja piosenek, walorów artystycznych i wychowawczych,  kształtowanie umiejętności współzawodnictwa oraz wyłonienie 5 utalentowanych dzieci do dalszego etapu konkursu.

Jury w składzie Pani Dyrektor Przedszkola – Regina Grabowska, oraz nauczycielki Panie Jadwiga Pieńczykowska, Jadwiga Zalewska, Joanna Burgraf i  Katarzyna Wołyniec, biorąc pod uwagę: dobór repertuaru, interpretację piosenki, muzykalność wyłoniło 5 dzieci, które 26 kwietnia będą reprezentować nasze przedszkole w eliminacjach miejskich Wojewódzkiego Festiwalu Konkursu Przedszkolaków ph.: „Mama, tata i ja” w Grajewskim Centrum Kultury:

 

- Malwina Krukowska „Stokrotki”

- Antonina Rembowicz „Stokrotki”

- Kalina Jankowska „Stokrotki”

- Oliwia Kłosińska  „Krasnale”

- Marta Szymanowska „Słoneczka”

Na koniec wszyscy wykonawcy otrzymali gromkie brawa oraz pamiątkowy dyplom. Gratulujemy młodym artystom za tak piękny występ i życzymy powodzenia w eliminacjach miejskich!

 

Anna Filipkowska, PM4

Czytany 120 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 17 kwietnia 2018 17:25
pm4

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.