Grajewo na FB

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 656 gości 
Reklama
sobota, 09 grudnia 2017 00:14

„Pluszowa opowieść o przyjaźni" - III spotkanie z TEATREM

Napisane przez 

W piątek - 8 grudnia 2017 r. zaprzyjaźnieni od lat z naszym przedszkolem aktorzy  z teatru „CoNieco" z Białegostoku przedstawili naszym dzieciom spektakl pt. „Pluszowa opowieść o przyjaźni".

 

 

Dzieci poznały przygody bałwanka, który zaprzyjaźnił się z zajączkiem. Zajączek zmęczony po zabawie z bałwankiem chciał wrócić do swojej norki. Bałwanek poprosił, żeby został, ale on potrzebował ciepła podczas snu oraz lubił słuchać bijącego serca swojej mamy. Zimny bałwanek postanowił zrobić wszystko, by być cieplejszym dla swojego przyjaciela. Poświęcenie i upór sprawiały, że znajdował się często w sytuacjach komicznych, a czasami nawet niebezpiecznych. Wszystko jednak dobrze się skończyło. Dzieci dowiedziały się, że prawdziwa przyjaźń to oddanie i poświęcenie dla innych.
Przedstawienie bardzo podobało się naszym przedszkolakom, czego dowodem były emocje na twarzach, śmiech oraz gromkie brawa na koniec spektaklu.

/PM4/

Czytany 233 razy Ostatnio zmieniany sobota, 09 grudnia 2017 00:17
pm4

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.