Grajewo na FB

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 655 gości 
Reklama
piątek, 08 grudnia 2017 23:59

Grzeczne dzieci i trzech Mikołajów

Napisane przez 

Święty Mikołaj do nas przychodzi,

dużo prezentów dzieciom przynosi .

W buciki wszystko zwinnie upycha

i jak czarodziej w pośpiechu znika.

W środę - 6 grudnia  dzieciaki z naszego przedszkola już od samego rana zastanawiały się, w jaki sposób w tym roku dojedzie do nich Mikołaj  i czy przypadkiem brak śniegu nie powstrzyma Świętego przed odwiedzinami???

 

 

Z niemałym lekiem nasłuchiwały i wyczekiwały  charakterystycznego dźwięku dzwoneczka corocznego gościa. Panie ze swej strony, pocieszały i zapewniały o rychłym przybyciu Mikołaja,  wiedziały bowiem, że i w tym roku nie zapomni o naszym przedszkolu z wiadomych powodów (najgrzeczniejsze dzieci na całym świecie).

I miały rację - Święty Mikołaj dotarł i to nie jeden. Jako pierwszych gościliśmy dwóch braci Mikołajów (w postacie których wcielili się: Burmistrz Miasta Grajewo Pan Dariusz Latarowski i jego zastępca Pan Maciej Bednarko) wraz z Mikołajową (Pani Izabela Randzio – kierowniczka CIS). Przywitaliśmy ich bardzo gorąco i zaprosiliśmy do wspólnej zabawy, która zakończyła się wręczeniem słodkich upominków oraz pamiątkowymi zdjęciami. Nasi pierwsi goście nie zdążyli jeszcze opuścić przedszkola, a w drugim końcu budynku dało się już słyszeć nawoływania – ho, ho… kolejnego Mikołaja. Tym razem pojawił się w towarzystwie śnieżynki i elfa, ze specjalnymi darami dla dzieci z każdej z sal.

Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Za zabawki dzieciaki odwdzięczyły się pięknymi piosenkami, tańcem i wierszami. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków, a niektórzy z nich już od jutra nie będą mogły doczekać się kolejnej wizyty Świętego Mikołaja.

 

Anna Filipkowska PM4

Czytany 358 razy Ostatnio zmieniany sobota, 09 grudnia 2017 00:04
pm4

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.