piątek, 08 grudnia 2017 19:36

„Stokrotki” na imieninach Mikołaja w Szkole Podstawowej nr 1

Na zaproszenie Dyrektora, Rady Pedagogicznej i Uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Grajewie im. K. I. Gałczyńskiego, we wtorek  - 5 grudnia 2017r. – dzieci z grupy „Stokrotki” wraz z opiekunami uczestniczyły w spotkaniu z okazji „Imienin Mikołaja”. W uroczystości wzięły udział dzieci sześcioletnie ze wszystkich grajewskich przedszkoli, dla których organizatorzy zaplanowali mnóstwo atrakcji.

Już na samym wejściu przedszkolaki otrzymały mikołajowe czapki wykonane przez starszych kolegów. Następnie miały przyjemność oglądać inscenizację bajki „Prawdziwa Królewna” w wykonaniu uczniów klasy III tejże szkoły. Po przedstawieniu nastąpiło długo oczekiwane spotkanie ze Świętym Mikołajem, który wprowadził dzieci w magię zbliżających się świąt czytając tekst ks. Jana Twardowskiego pt:. „O prezentach”. Nie zabrakło zabaw muzyczno – ruchowych, pamiątkowych zdjęć i upominków. Dziękujemy za zaproszenie.

Anna Filipkowska PM4

Czytany 234 razy Ostatnio zmieniany piątek, 08 grudnia 2017 19:40