wtorek, 05 grudnia 2017 20:46

„Pszczółki” są już prawowitymi przedszkolakami

Dzień 1 grudnia 2017 r. zapadnie na długo w pamięci dzieci z grupy „Pszczółki”
i ich Rodziców. Tego właśnie dnia, odbyła się ich pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – „Pasowanie na przedszkolaka”.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki i taniec. Po części artystycznej, dzieci złożyły przysięgę i obiecały:

• Co dzień rano buzię mieć zawsze roześmianą!
  • Nie płakać, nie szlochać i Panie mocno kochać!
  • Zabawki szanować i dookoła wszystko porządkować!
  • Zgodnie się bawić w sali!
  • Piżamę samodzielnie zakładać i na leżakowaniu nie gadać!

Następnie Pani Dyrektor, Regina Grabowska, dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na prawowitego przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia, każdy przedszkolak otrzymał dyplom oraz mały słodki upominek. Pani Dyrektor również przygotowała „Pszczółkom” niespodziankę- zestaw gier planszowych oraz kolorowych książeczek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom i przybyłym Gościom za liczny udział w uroczystości „Pasowania na przedszkolaka”.

Katarzyna Wołyniec PM4

Czytany 136 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 05 grudnia 2017 20:59