wtorek, 14 listopada 2017 18:13

„Najlepszy rachunek, dobro + szacunek” – II spotkanie z TEATREM

W piątek 10 listopada, gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów z Teatru Arena z Białegostoku, którzy zaprezentowali przedszkolakom przedstawienie pt. „Najlepszy rachunek, dobro + szacunek”.

Wspaniali aktorzy przenieśli dzieci w bardzo zabawny sposób do świata przygód małego chłopca o imieniu Staś, którego spotykały różne przygody. Spektakl uczył zrozumienia i szacunku do innych ludzi, mówił, że życzliwość i dobre wychowanie to podstawa. Perypetie bohaterów bardzo zaciekawiły dzieci, wywołały u nich uśmiech i zaciekawienie, ale przede wszystkich nauczyły tego, że nie wolno sprawiać przykrości innym. Po zakończeniu występu dzieci nagrodziły aktorów głośnymi brawami, a po powrocie do sal dzieliły się nawzajem wrażeniami.

/PM4/

Czytany 32 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 14 listopada 2017 18:16