środa, 06 września 2017 19:37

Braliśmy udział w otwarciu placu zabaw

W środę, 23 sierpnia br. o godz. 10.00 odbyło  się oficjalne otwarcie placu zabaw na Osiedlu Centrum, w którym wzięły udział dzieci z naszego przedszkola oraz przedszkolaki z PM nr 1 uczęszczające w tym czasie do naszej placówki.

Uroczystego otwarcia dokonali  przedstawiciele władzy samorządowej z Dariuszem Latarowskim - Burmistrzem Miasta Grajewo na czele.

Całe wydarzenie uatrakcyjnili streetworkerzy ze Stowarzyszenia „Alternatywa” w Ełku,  którzy zachęcali dzieci do wspólnej zabawy i udziału w rożnego rodzaju konkurencjach ruchowych, malowania twarzy oraz korzystania ze sprzętu będącego wyposażeniem nowopowstałego placu zabaw. Cieszymy się bardzo, że kolejne miejsce uciech dla dzieci powstało w bliskim sąsiedztwie z naszym przedszkolem. Uśmiechy na twarzach dzieci były najlepszym podziękowaniem dla wszystkich pomysłodawców i wykonawców tego przedsięwzięcia.  Życzymy ogromu pozytywnych przeżyć i emocji wszystkim milusińskim korzystającym z placu zabaw. Oby służył wielu pokoleniom.

Anna Filipkowska PM4

Czytany 110 razy Ostatnio zmieniany środa, 06 września 2017 19:40