sobota, 30 czerwca 2018 21:44

„Biedronki” w Fastparku i Krainie Krasnoludków

Z racji wygranej w konkursie na „Najsympatyczniejszą grupę przedszkolną” Biedronki otrzymały bilety do Fastparku- jednego z największych parków rozrywki na Podlasiu.

sobota, 30 czerwca 2018 13:47

Wesołych wakacji!!!

sobota, 30 czerwca 2018 13:41

BEZPIECZNE WAKACJE

W związku ze zbliżającymi się wakacjami, przez ostatnie dwa tygodniach czerwca, gościliśmy w naszym przedszkolu pracowników Straży Pożarnej, Pogotowia Ratunkowego, Sanepidu oraz Policji. Przedstawiciele wyżej wymienionych instytucji przypomnieli przedszkolakom zasady bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku.

poniedziałek, 25 czerwca 2018 10:28

Wycieczka "Stokrotek" do Pizzerii Savona

Dnia 21 czerwca b.r. dzieci z  grupy Stokrotki  wybrały się do Pizzerii „Savona”, która mieści się przy ul. Ełckiej. Celem wycieczki było uwrażliwienie dzieci na kulturalne zachowywanie się w restauracji.

poniedziałek, 25 czerwca 2018 09:57

Pyszne lody dla ochłody

20 czerwca na dzieci z grupy „Stokrotki” czekała słodka niespodzianka.

poniedziałek, 25 czerwca 2018 09:36

Pożegnanie „Stokrotek”

Pożegnanie 6-latków to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców, jak i nauczycielek. Kończy się 4-letni okres przyjaźni, wspólnych zabaw i spotkań, wspólnej pracy. Dzieci,  z maluszków, zagubionych i nieśmiałych, stają się samodzielnymi, odważnymi starszakami, pełnymi pomysłów, ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania nowych, coraz trudniejszych zadań.

środa, 13 czerwca 2018 18:08

Spektakl teatralny pt.: „Baron Smog” w GCKu

Tuż po śniadaniu, we wtorek - 20 kwietnia przedszkolaki z grup „Słoneczka” i „Stokrotki” miały przyjemność oglądać spektakl pt. „Baron Smog” w sali kinowej Grajewskiego Centrum Kultury.

poniedziałek, 11 czerwca 2018 21:27

VII OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKA

W środę - 6 czerwca  br. na stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego przy ul. Piłsudskiego w Grajewie odbyła się VII Olimpiada Przedszkolaka.

piątek, 08 czerwca 2018 09:25

V Festyn Rodzinny z Gwiazdą w tle

5 czerwca nasz ogród przedszkolny tętnił życiem, a czerwcowe słoneczko już od południa witało przedszkolaków z całymi rodzinami. Na przekór obiegowym opiniom, iż rodzice XXI wieku na nic nie mają czasu, spędzili oni z nami wtorkowy dzień.

wtorek, 05 czerwca 2018 21:27

Dzień Dziecka w obiektywie