Naszą witrynę przegląda teraz 709 gości i 2 użytkownik

czwartek, 21 września 2017 18:46

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Z tej okazji życzymy naszym PRZEDSZKOLAKOM wiele uśmiechu i radości.
Niech czas spędzony w przedszkolu zaowocuje w przyszłości wspomnieniami podobnymi do tych, które wiele lat temu wypowiedział Robert Fulghum:

"Wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć o tym, jak żyć, co robić i jak postępować, nauczyłem się w przedszkolu". (...)

środa, 06 września 2017 19:37

Braliśmy udział w otwarciu placu zabaw

W środę, 23 sierpnia br. o godz. 10.00 odbyło  się oficjalne otwarcie placu zabaw na Osiedlu Centrum, w którym wzięły udział dzieci z naszego przedszkola oraz przedszkolaki z PM nr 1 uczęszczające w tym czasie do naszej placówki.

poniedziałek, 04 września 2017 20:30

Witamy po wakacjach

Serdecznie witamy naszych Przedszkolaków i ich Rodziców po wakacyjnej przerwie. Mamy nadzieje, że wypoczęci i z uśmiechem na twarzy wracacie w nasze przedszkolne progi. Szczególnie ciepło witamy naszych nowych podopiecznych, którym życzymy szybkiej adaptacji oraz nawiązania wspaniałych znajomości. Wszystkim członkom naszej przedszkolnej społeczności życzymy dużo radości, słońca oraz wielu sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym 2017/2018.