piątek, 17 listopada 2017 20:23

Biedronki w sklepie zoologicznym

16 listopada dzieci z naszej grupy udały się na wycieczkę do sklepu zoologicznego.

piątek, 17 listopada 2017 20:08

Stokrotki oddały hołd

Kontynuując obchody Odzyskania Niepodległości dzieci z grupy STOKROTKI odwiedziły miejsce pamięci i zapaliły znicze przy  Pomniku Niepodległości.  Celem wizyty było oddanie hołdu bohaterom walczącym o wolność, człowieczeństwo i niepodległość, którzy zapłacili za to najwyższą cenę, oddając życie w obronie ojczyzny.  Ta wizyta to nie tylko ważny gest, ale także lekcja patriotyzmu i historii naszej małej ojczyzny, jaką jest Grajewo.

Anna Filipkowska, Marzenna Koniecko PM4

W piątek 10 listopada, gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów z Teatru Arena z Białegostoku, którzy zaprezentowali przedszkolakom przedstawienie pt. „Najlepszy rachunek, dobro + szacunek”.

Święto Niepodległości w naszym kraju, każdego roku obchodzone  jest  bardzo uroczyście. Jest to dzień wolny od pracy. Na ulicach miast powiewają  biało – czerwone flagi. W całym kraju odprawiane są msze za ojczyznę, składane są kwiaty pod pomnikami bohaterów narodowych, a na grobach żołnierzy zapala się znicze.

piątek, 27 października 2017 19:58

Próbna ewakuacja w przedszkolu

W trosce o poprawę bezpieczeństwa dzieci w naszym przedszkolu - w dniu 27 października 2017 roku o godz. 10:00 zostały przeprowadzone praktyczne ćwiczenia ewakuacji pracowników i przedszkolaków z budynku przedszkola. Za przebieg ćwiczeń odpowiadała dyrektor przedszkola.

We wtorek (24 października) funkcjonariusze KPP w Grajewie, spotkali się z 6-latkami z grup „Stokrotki” i „Krasnoludki” aby przypomnieć podstawowe zasady bezpieczeństwa podczas poruszania się po drodze.

piątek, 27 października 2017 16:36

SŁONECZKA ZAMIENIAJĄ SIĘ W PIEKARZY

Kajzerki, chałki, bagietki… wszystkie pyszne, ale jeszcze pyszniejsze, gdy są wyjęte prosto z pieca, bo kto z nas nie lubi zapachu i smaku świeżego pieczywa?

poniedziałek, 23 października 2017 21:26

Wycieczka do Teatru Lalki i Aktora w Łomży

W piątek 20 października dzieci z grup „Słoneczka”, „Krasnoludki’ i „Stokrotki” uczestniczyły w  wycieczce autokarowej do Teatru Lalki i Aktora w Łomży.

wtorek, 17 października 2017 18:21

"Na zamku w Bajaderze” - I spotkanie z TEATREM

We wtorek (17.10.2017r.) gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów z zaprzyjaźnionego Teatru CoNieco z Białegostoku, którzy tym razem przedstawili nam spektakl teatralny pt. „Na zamku w Bajaderze”.

czwartek, 12 października 2017 20:01

„Pszczółki” już wiedzą, że warzywa to pyszne witaminy!

Z myślą o tym, że warzywa to prawdziwa bomba witaminowa, w piątek (6 października), grupa „Pszczółek” postanowiła przyrządzić pyszną sałatkę warzywną. Podczas zajęć przedszkolaki mogły poznać kształt, kolor, zapach i przede wszystkim smak wielu warzyw. Samodzielne przygotowywanie sałatki sprawiło ogromną satysfakcję oraz było ważną lekcją dla naszych Milusińskich, podczas której nauczyły się, że gotowanie i jedzenie wymaga zachowania odpowiedniej higieny. Teraz na pewno nie zapomną o tym, by przed przygotowaniem jakiegokolwiek posiłku, umyć nie tylko ręce, ale również warzywa przed obieraniem, krojeniem oraz spożywaniem.

pierwszapoprzednia12następnaostatnia