piątek, 19 stycznia 2018 23:02

Dzień Babci i Dziadka w grupie "Słoneczek"

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach Babcie i Dziadkowie obdarzeni są szczególnymi dowodami miłości, co udowodniły dzieci z grupy „Słoneczka”.

piątek, 19 stycznia 2018 22:00

IX Przegląd „Kolęd i pastorałek” w PSM

We wtorek 16 stycznia 2018 r. pięcioro dzieci z naszego przedszkola reprezentowało naszą placówkę na IX Przeglądzie „Kolęd i pastorałek” w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Jana Sebastiana Bacha w Grajewie.

środa, 03 stycznia 2018 21:05

Spotkanie wigilijne w grupie „Pszczółki”

Święta Bożego Narodzenia to czas piękny i wyjątkowy, dlatego też 22 grudnia, w grupie „Pszczółki”, odbyło się spotkanie wigilijne.

środa, 03 stycznia 2018 21:00

Jasełka w grupie "Słoneczek"

Okres świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości.

środa, 20 grudnia 2017 23:04

Jasełka w grupie "Biedronek"

Dnia 20 grudnia 2017r. dzieci z grupy "Biedronki" przedstawiły Jasełka dla swoich rodziców i zaproszonych gości: rodzeństwa, babć i dziadków.

środa, 20 grudnia 2017 22:54

Jasełka w grupie "Krasnoludków"

środa, 20 grudnia 2017 21:15

„Magiczne, kolorowe ozdoby bożonarodzeniowe”

Znamy już wyniki wewnątrzprzedszkolnego konkursu plastycznego ph. „Magiczne, kolorowe ozdoby bożonarodzeniowe”.

Dnia 19 grudnia  w naszym przedszkolu odbyło się  uroczyste rozdanie  nagród osobom, które brały udział w konkursie adresowanym do przedszkolaków i ich Rodziców.

wtorek, 19 grudnia 2017 16:39

Bajkowe Jasełka w grupie "Stokrotek"

18 grudnia w pięknie udekorowanej sali dzieci z grupy „Stokrotki” zebrali się:  dzieci oraz ich rodzice i zaproszeni goście – Burmistrz Miasta Grajewo – Pan Dariusz Latarowski, Przewodnicząca Rady Miasta Grajewo Pani Halina Muryjas – Rząsa oraz główny specjalista ds. oświaty Pani Julita Wiluk, aby wspólnie przeżyć pamiątkę narodzenia Pana Jezusa.

sobota, 09 grudnia 2017 00:14

„Pluszowa opowieść o przyjaźni" - III spotkanie z TEATREM

W piątek - 8 grudnia 2017 r. zaprzyjaźnieni od lat z naszym przedszkolem aktorzy  z teatru „CoNieco" z Białegostoku przedstawili naszym dzieciom spektakl pt. „Pluszowa opowieść o przyjaźni".

piątek, 08 grudnia 2017 23:59

Grzeczne dzieci i trzech Mikołajów

Święty Mikołaj do nas przychodzi,

dużo prezentów dzieciom przynosi .

W buciki wszystko zwinnie upycha

i jak czarodziej w pośpiechu znika.

W środę - 6 grudnia  dzieciaki z naszego przedszkola już od samego rana zastanawiały się, w jaki sposób w tym roku dojedzie do nich Mikołaj  i czy przypadkiem brak śniegu nie powstrzyma Świętego przed odwiedzinami???

pierwszapoprzednia123następnaostatnia