piątek, 23 czerwca 2017 12:24

VI Olimpiada Przedszkolaka

We wtorek 20 czerwca na stadionie miejskim im. Witolda Terleckiego  przy ul. Piłsudskiego odbyła się VI Olimpiada Przedszkolaka, która wpisała się na stałe do kalendarza wydarzeń sportowych organizowanych przez Urząd Miasta, MOSiR , Centrum Integracji Społecznej w Grajewie oraz Grajewskie Centrum Kultury.

Uroczystego otwarcia dokonał Zastępca Burmistrza Miasta Grajewo Maciej Bednarko. Imprezę, zaś poprowadziła pani Izabela Randzio – kierownik grajewskiego Centrum Integracji Społecznej. Tradycyjnie, tuż przed rozpoczęciem dziecięcych konkurencji, odśpiewano hymn przedszkolaka i zapalono znicz olimpijski. Następnie przedszkolaki  musiały zmierzyć się z wieloma, specjalnie dla nich przygotowanymi konkurencjami tj.: rzut do celu, przenoszenie piłeczki na łyżce, celowanie piłką do bramki, bieg slalomem pomiędzy ustawionymi pachołkami itd.

Każdy mały olimpijczyk otrzymał pamiątkowy medal, dyplom oraz słodki upominek.

/PM4/

Czytany 316 razy Ostatnio zmieniany piątek, 23 czerwca 2017 12:30