wtorek, 28 czerwca 2016 18:42

Pożegnanie sześciolatków w "Stokrotkach"

24 czerwca w grupie "Stokrotki" odbyło się pożegnanie przedszkolaków. Była to uroczystość kończąca ich pierwszy etap edukacji oraz zakończenie roku dla pozostałych dzieci.

Stokrotki z pomocą swoich pań przygotowały z tej okazji przepiękny występ artystyczny. Z humorem wspominały o latach spędzonych w przedszkolu i z łezką w oku żegnały się ze swoimi przyjaciółmi, paniami i ukochanym przedszkolem.   Cała uroczystość przebiegała w atmosferze pełnej wzruszeń i uniesień. Na zakończenie Pani Dyrektor Regina Grabowska w swoim przemówieniu życzyła przyszłym pierwszoklasistom wspaniałych ocen, nowych przyjaciół oraz udanych wakacji. Podziękowała rodzicom za współpracę i  zaangażowanie wręczając statuetki dla tych, którzy aktywnie włączali się w życie przedszkola. Nie zabrakło również niespodzianek. Absolwenci otrzymali pamiątkowe dyplomy ukończenia przedszkola i pięknie ilustrowane książki, a pozostałe dzieci kolorowanki.

Dołączamy się do słów Pani Dyrektor i życzymy dużo sukcesów na nowej ścieżce edukacyjnej.

Joanna Narolewska PM nr 4