Grajewo na FB

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 554 gości 
Reklama
czwartek, 16 czerwca 2016 18:57

V Olimpiada Przedszkolaka 2016

Napisane przez 

15 czerwca 2016 roku odbyła się Olimpiada Przedszkolaka.  Z racji niesprzyjających warunków atmosferycznych impreza została przeniesiona ze Stadionu Miejskiego do hali sportowo – widowiskowej MOSiR. Po zapaleniu olimpijskiego znicza i odśpiewaniu hymnu, przedszkolaki  z wszystkich grajewskich przedszkoli,  już po raz V, z wielkim zapałem stanęły do różnych zadań przygotowanych przez organizatorów. Na trybunach zasiadły kolorowe tłumy młodych kibiców i ich rodziców, którzy na zmianę, bardzo głośno dopingowali reprezentacje z innych przedszkoli.

 

 

Każdemu przedszkolakowi zależało na tym, aby przejść wszystkie konkurencje, zdobyć upragniony medal oraz otrzymać gratulacje od przedstawicieli władz grajewskich z burmistrzem i jego zastępcą na czele. Następnie stanąć na podium i zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Celem imprezy było integrowanie grup przedszkolnych, kształtowanie zachowań prozdrowotnych, propagowanie bezpiecznych zabaw, zachęcanie dzieci do aktywności ruchowej oraz ćwiczenie sprawności działania i komunikowania się w grupie, a także radość z uprawiania sportu.

 

Anna Filipkowska PM nr 4

Czytany 1040 razy