poniedziałek, 13 czerwca 2016 08:57

III Festyn Rodzinny „Rodzina zawsze razem się trzyma”

Festyn Rodzinny na stałe zapisał się wśród imprez organizowanych przez nasze przedszkole, jest lubiany przez wszystkich rodziców i dzieci oraz środowisko lokalne. Dlatego też, 9 czerwca w ogrodzie przedszkolnym odbył  się kolejny już - III  Festyn Rodzinny, którego hasłem przewodnim był fragment piosenki „Rodzina zawsze razem się trzyma”.

Pogoda tego dnia nam sprzyjała i pomimo, że poranek zapowiadał się pochmurny, atmosfera była wspaniała. Wyróżnieniem dla  nas, była  wizyta Pana Dariusza Latarowskiego Burmistrza Miasta Grajewa, Jego Zastępcy Macieja Bednarko oraz Przewodniczącej Rady Miasta Grajewo Pani Haliny Muryjas-Rząsy.

Program rozpoczął się powitaniem wszystkich przybyłych gości przez panią Dyrektor Reginę Grabowską.  Następnie wystąpiły dzieci  z bogatym repertuarem artystycznym, dzięki któremu udowodniły, że potrafią przepięknie tańczyć i z wielkim zaangażowaniem śpiewać piosenki oraz recytować wiersze.

Fantastyczną zabawę zapewniła animatorka z firmy „Gwiazda”, która przebrana za postać Minionka, zachęcała rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi, a także dostarczyła uczestnikom festynu wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju. Nie zabrakło strzelania wodą do celu, zabaw z chustą animacyjną i  kolorowymi balonikami, z których prowadząca wyczarowywała różne zwierzęta i przedmioty.  Konkurencje przeplatane były wesołymi tańcami i zabawami ruchowymi przy muzyce.

W miłej atmosferze czas festynu szybko minął. Z tej imprezy pozostanie wiele fotografii, dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników naszego pikniku.

Festyn mógł się odbyć dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców, którzy przygotowali różne smakołyki i zapewnili wszystkim wspaniałą biesiadę. Zapach grillowanych kiełbasek jeszcze długo unosił się nad przedszkolnym placem.

Wszystkim uczestnikom festynu dziękujemy za mile spędzony czas i cudowną zabawę!!!

Anna Filipkowska; Ewelina Święćkowska PM nr 4