2015 - 2016

wtorek, 28 czerwca 2016 18:52

WAKACJE!!!

wtorek, 28 czerwca 2016 18:48

Stokrotki na wycieczce w pizzerii Savona

wtorek, 28 czerwca 2016 18:42

Pożegnanie sześciolatków w "Stokrotkach"

24 czerwca w grupie "Stokrotki" odbyło się pożegnanie przedszkolaków. Była to uroczystość kończąca ich pierwszy etap edukacji oraz zakończenie roku dla pozostałych dzieci.

wtorek, 28 czerwca 2016 18:37

Wycieczka na lody

Na 24 czerwca przedszkolaki z grupy "Biedronek" wspólnie ze swoimi paniami zaplanowały wycieczkę do lodziarni „U Włodka”. Dzieci nie mogły doczekać się tego wyjątkowego dnia. Z promiennymi uśmiechami wyruszyły degustować  smakołyki z pobliskiej budki!

niedziela, 26 czerwca 2016 14:51

Sześciolatki z wizytą w szkole

16 czerwca przedszkolaki z grupy „Stokrotki” wybrały się z wizytą do Szkoły Podstawowej nr 2. Ugościła nas klasa I wraz z wychowawczynią Panią Ewą Saciłowską. Przedszkolaki z przejęciem zwiedziły budynek szkolny, zobaczyły sale lekcyjną, świetlicę, stołówkę, szatnię oraz salę gimnastyczną.

czwartek, 23 czerwca 2016 20:17

„Słoneczka” z wizytą u Pani Stomatolog

Dzieci z grupy „Słoneczka” wzięły udział w spotkaniu w gabinecie dentystycznym.

wtorek, 21 czerwca 2016 19:00

Cała Polska Czytała Biedronkom

Badania naukowe potwierdzają, że głośne czytanie dziecku:

• buduje mocną więź między dorosłym i dzieckiem
  • zapewnia emocjonalny rozwój dziecka
  • rozwija język, pamięć i wyobraźnię
  • uczy myślenia, poprawia koncentrację
  • wzmacnia poczucie własnej wartości dziecka
  • poszerza wiedzą ogólną
  • ułatwia naukę, pomaga odnieść sukces w szkole
  • uczy wartości moralnych, pomaga w wychowaniu
  • zapobiega uzależnieniu od telewizji i komputerów
  • chroni przed zagrożeniami ze strony masowej kultury
  • kształtuje nawyk czytania i zdobywania wiedzy na całe życie

wtorek, 21 czerwca 2016 18:18

Konkurs plastyczny: „Krecik”

czerwca podczas VI Pikniku Familijnego, w Parku Wolności Grajewskie Centrum Kultury zorganizowało „Dzień Dziecka z GCK”, w trakcie którego „serwowało” moc atrakcji dla dzieci.

Podczas Pikniku z GCK wręczono nagrody za konkurs plastyczny pt. „Krecik”.

Nasze Przedszkole reprezentowały dziewczynki z grupy: „Słoneczka”, których to prace otrzymały wyróżnienie. Były to:

Zuzanna Muczyńska i Wiktoria Zolnik

Każdy uczestnik zabawy otrzymał upominek - nagrodę ufundowaną przez Grajewskie Centrum Kultury.

Serdecznie gratulujemy dziewczynkom i życzymy dalszych sukcesów !

Joanna Burgraf   PM nr 4

czwartek, 16 czerwca 2016 18:57

V Olimpiada Przedszkolaka 2016

15 czerwca 2016 roku odbyła się Olimpiada Przedszkolaka.  Z racji niesprzyjających warunków atmosferycznych impreza została przeniesiona ze Stadionu Miejskiego do hali sportowo – widowiskowej MOSiR. Po zapaleniu olimpijskiego znicza i odśpiewaniu hymnu, przedszkolaki  z wszystkich grajewskich przedszkoli,  już po raz V, z wielkim zapałem stanęły do różnych zadań przygotowanych przez organizatorów. Na trybunach zasiadły kolorowe tłumy młodych kibiców i ich rodziców, którzy na zmianę, bardzo głośno dopingowali reprezentacje z innych przedszkoli.

czwartek, 16 czerwca 2016 18:13

Czyste powietrze wokół nas

W tym roku przedszkolaki z grupy „Stokrotki” wzięły udział w realizacji Przedszkolnego Programu Edukacji  Antytytoniowej pt. „Czyste powietrze wokół nas”. Założeniem programu było wykształcenie u dzieci świadomej umiejętności radzenia sobie w sytuacjach, w których inne osoby palą przy nich papierosy oraz wzrost kompetencji rodziców w zakresie ochrony dzieci przed ekspozycją na dym tytoniowy.

pierwszapoprzednia12345678następnaostatnia