Naszą witrynę przegląda teraz 548 gości i 6 użytkownik

wtorek, 27 czerwca 2017 20:39

Wyniki konkursu zbiórki makulatury

Konkurs zbiórki makulatury „EKO-ZABAWA”, którego organizatorem był Burmistrz Miasta Grajewo we współpracy z BIOM Sp. z o.o. oraz placówkami oświatowymi z terenu Grajewa dobiegł końca.

piątek, 23 czerwca 2017 12:30

Pożegnanie 6 latków z grupy "Stokrotek"

Pożegnanie 6-latków, to czas niezwykły i niezapomniany zarówno dla dzieci, rodziców, jak i nauczycieli. Kończy się czteroletni okres przyjaźni, wspólnych zabaw, pracy i  spotkań. Dzieci stały się odważnymi starszakami, pełnymi pomysłów, ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania nowych, coraz trudniejszych zadań.

piątek, 23 czerwca 2017 12:24

VI Olimpiada Przedszkolaka

We wtorek 20 czerwca na stadionie miejskim im. Witolda Terleckiego  przy ul. Piłsudskiego odbyła się VI Olimpiada Przedszkolaka, która wpisała się na stałe do kalendarza wydarzeń sportowych organizowanych przez Urząd Miasta, MOSiR , Centrum Integracji Społecznej w Grajewie oraz Grajewskie Centrum Kultury.

Dzieci z grupy „Stokrotki” od września rozpoczynają naukę w szkole podstawowej. Dlatego w dniu 12.06.2017r. odwiedziły uczniów klasy I w Szkole Podstawowej nr 2 w Grajewie.

wtorek, 13 czerwca 2017 11:26

Wilk Roku

Dnia 9 czerwca podczas Gali Finałowej „Wilk Roku” w sali widowiskowej GCK, kapituła w składzie: Maciej Bednarko, Dariusz Brzózka, Wiesław Dembiński, Monika Soroko oraz Paulina Wiśniewska przyznawała nagrody.

wtorek, 13 czerwca 2017 07:04

Festyn Rodzinny z bajką w tle

W środę  - 7 czerwca poranek nie nastrajał optymistycznie. Przez okna swoich sal przedszkolaki obserwowały zachmurzone niebo i deszcz. Na szczęście po południu się rozpogodziło i dzieci wraz z rodzicami mogły bawić się, na IV już Festynie Rodzinnym – „Grunt to RODZINKA” .

czwartek, 08 czerwca 2017 19:25

Wycieczka do Muzeum Mleka

5 czerwca 2017 roku starszaki  z grup „Stokrotki” i „Słoneczka” wybrały się na wycieczkę do Centrum Tradycji Mleczarstwa  - Muzeum Mleka w Grajewie.

Dnia 2 czerwca 2017 r. nasze przedszkole odwiedzili aktorzy ze Studia Artystycznego "AKADA", którzy wystawili teatrzyk pt.: „Drogowy zawrót głowy".

Wierni hasłu „Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat” miniony tydzień poświęciliśmy naszym przedszkolakom.  Z okazji Dnia Dziecka atrakcji nie brakowało przez cały tydzień.

W dniu 31 maja 2017 r. w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo” funkcjonariusze Komendy Powiatowej PSP w Grajewie odwiedzili dzieci z naszego przedszkola. Głównym celem kampanii, którą zainaugurował minister Mariusz Błaszczak, jest zwrócenie uwagi najmłodszych na kwestie związane z bezpieczeństwem.

pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia