czwartek, 22 stycznia 2015 22:08

„Jak rozmawiać z dzieckiem, aby nas słuchało i rozumiało?” - spotkanie z psychologiem

Dnia 15 stycznia 2015 roku o godzinie 15.00 w naszym przedszkolu odbyło się zebranie Pani psycholog Alicji Klebanowskiej z Rodzicami dzieci uczęszczających do naszej placówki, na temat: „Jak rozmawiać z dzieckiem, aby nas słuchało i rozumiało?”.

Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Rodzice chętnie zabierali głos i mieli wiele pytań do Pani psycholog. Pierwsze spotkanie było organizacyjne, ustalono na  nim harmonogram kolejnych zebrań, czas ich trwania i formę jaką powinny przybrać. Obecni Rodzice zadeklarowali swój udział w cyklicznych spotkaniach odbywających się co dwa tygodnie.

Rozmowa z  Panią psycholog to doskonały sposób na odnalezienie wielu odpowiedzi na nurtujące nas pytania i niepowtarzalna szansa na skorzystanie z rad specjalisty.

Ewelina Święćkowska, Joanna Narolewska PM nr 4