2014 - 2015

2014 - 2015 (31)

czwartek, 30 kwietnia 2015 18:05

Stokrotki i Słoneczka sprzątają Świat

Już od wielu lat nasze przedszkole bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie świata”. Dlatego też nasze przedszkolaki z grupy „Słoneczka” i „Stokrotki” w atmosferze emocjonalnego zaangażowania uczestniczyły w akcji i oczyszczały z odpadów najbliższą okolicę.

środa, 22 kwietnia 2015 20:48

MAMA TATA I JA – ELIMINACJE MIEJSKIE 2015

22 kwietnia 2015 r w Miejskim Domu Kultury w Grajewie odbyły się miejskie eliminacje XXIII Wojewódzkiego Festiwalu Konkursu Przedszkolaków pt. "Mama tata i ja".

piątek, 17 kwietnia 2015 15:12

Dziewczynki z Pszczółek zdobyły wyróżnienia!

W marcu dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w „Konkursie Wielkanocnym, na najładniejszą Kartkę Wielkanocną", którego organizatorem  była Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa z siedzibą w Warszawie.

czwartek, 16 kwietnia 2015 21:49

„Mama, tata i ja”- wewnątrzprzedszkolne eliminacje.

16 kwietnia odbyły się wewnątrzprzedszkolne eliminacje do konkursu pt. „Mama, tata i ja”.  Udział brały dzieci ze wszystkich grup wiekowych.

piątek, 27 marca 2015 12:38

„Jesteśmy już pełnoprawnymi przedszkolakami”

Dnia 26 marca 2015r. w grupie „Pszczółki” odbyła się uroczystość „Pasowanie na Przedszkolaka”. Celem uroczystości było przyjęcie do grona przedszkolaków nowo przybyłych dzieci, nawiązanie bliższego kontaktu między dziećmi, rodzicami i personelem przedszkola oraz tworzenie w przedszkolu atmosfery radości, przyjaźni i zaufania.

piątek, 27 marca 2015 08:10

„Komputerowe i sportowe przygody Jasia"

Dnia 25 marca 2015r.  gościliśmy w przedszkolu aktorów Studia Artystycznego „PREMIERA” z Białegostoku, którzy zaprezentowali nam przedstawienie teatralne „Komputerowe i sportowe przygody Jasia".

piątek, 27 marca 2015 08:04

Witamy pierwszy Dzień Wiosny

20 marca , jak co roku dzieci z naszego przedszkola obchodziły pierwszy Dzień Wiosny. Przedszkolaki od samego rana  ozdabiały wykonaną przez panie Marzannę, śpiewały piosenki i tworzyły prace plastyczne o tematyce wiosennej.

wtorek, 24 marca 2015 18:40

Informujemy, że w siedzibie przedszkola na tablicy informacyjnej wywieszone są listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych do Przedszkola Miejskiego nr 4 w Grajewie na rok szkolny 2015/2016.                                                                                                                                                        Jednocześnie prosimy rodziców dzieci przyjętych o podpisanie deklaracji uczęszczania dziecka do w/w placówki. Dokument dostępny jest w sekretariacie przedszkola bądź w gabinecie dyrektora. Zapraszamy!

Komisja d/s rekrutacji

czwartek, 19 marca 2015 20:44

Spotkanie z pisarką – panią Zofią Olek- Redlarską

Dnia 18 marca 2015 r. odbyło się, zorganizowane przez  Miejską Bibliotekę Publiczną w Grajewie, spotkanie z pisarką – panią Zofią Olek- Redlarską-  autorką tomików poezji dla dzieci takich jak: „Zielone piórko”, „Portrety imion dziecięcych” i „Dlaczego mam tyle pytań do świata”.

czwartek, 19 marca 2015 20:40

„Zamieszanie w kurniku” w grupie „Biedronki”

Dnia 17 marca br. dzieci z grupy „Biedronki” przygotowały dla rodziców niezwykły pokaz. W kolorowych opaskach kur i kogucików pokazały inscenizację o świątecznych tradycjach, pt.: „Zamieszanie w kurniku”. Wspólnie deklamowały wierszyki, śpiewały piosenki i odgrywały scenki artystyczne.

pierwszapoprzednia123następnaostatnia