piątek, 20 czerwca 2014 14:04

„Kim chcę być w przyszłości” – konkurs plastyczny

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego w Białymstoku zaprosiła dzieci z naszego przedszkola do udziału w konkursie plastycznym p.t. „Kim chcę być w przyszłości”. Celem przedsięwzięcia jest skierowanie dzieci na różne wykonywane zawody i pobudzanie ich twórczej aktywności. Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Podlaskiego Kuratorium Oświaty.

Na konkurs zostały wysłane prace pięciorga dzieci z grupy „Słoneczka” – Filipa Ołdakowskiego, Zuzi  Chodnickiej, Patrycji Jórskiej, Łukasza Kleszczewskiego i Asi  Rydzewskiej.

27 czerwca 2014 r. organizatorzy konkursu wybiorą 20 nominowanych prac, spośród których 24 października 2014 r. w Operze i Filharmonii Podlaskiej w trakcie uroczystej Gali Przedsiębiorczości – 20 -lecia Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego -  Kapituła Konkursu wyłoni zwycięzców.

Życzymy powodzenia!

Anna Filipkowska PM nr 4