Naszą witrynę przegląda teraz 846 gości i 3 użytkownik
sobota, 14 czerwca 2014 08:25

III OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKÓW

(3 głosów)

12 czerwca 2014 r. w Grajewie odbyła się III już Olimpiada Przedszkolaków. Wszystkie chętne dzieci z grajewskich placówek przedszkolnych wzięły udział w sportowych konkurencjach. Impreza, której organizatorem był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji została przeprowadzona na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego przy ul. Piłsudskiego w Grajewie.

Najmłodsi sportowcy brali udział w kilkudziesięciu konkurencjach przygotowanych na płycie stadionu. Nadzór nad ich przebiegiem sprawowała młodzież z Publicznego Gimnazjum nr 2.
Ciekawe zabawy sportowe, zachęcające dzieci do aktywności fizycznej i umysłowej sprawiały nie lada przyjemność dzieciakom. Tłumy przybyły na stadion, przedszkolaki wraz z rodzicami i opiekunami świetnie się bawiły.  Radość maluchów nie miała końca, na pewno mogłyby tak hasać godzinami. Mali uczestnicy za udział w konkurencjach otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy i upominki.