wtorek, 15 kwietnia 2014 18:08

„Mama, tata i ja” – eliminacje powiatowe

Dnia 15 kwietnia 2014r. w Miejskim Domu Kultury w Grajewie odbyły się miejskie eliminacje XXII Wojewódzkiego  Festiwalu  Konkursu Przedszkolaków ph.: „Mama, tata i ja”.

Celem Festiwalu jest muzyczne ukierunkowanie wrodzonych zamiłowań i zdolności dziecka w wieku przedszkolnym. Z uwagi na to, że muzyka jest istotnym elementem w rozwoju młodego człowieka, przez organizację Festiwalu organizatorzy pragną wnieść do świata dziecięcego nowe przeżycia estetyczne wynikające ze spotkania z piosenką.

Nasze przedszkole reprezentowało 5 dzieci, 2 spośród nich otrzymało wyróżnienia:

- Patrycja Jórska „Słoneczka”

- Natalia Wysocka „Słoneczka”.

Natomiast Karolina Zyskowska „Stokrotki” została laureatką i tym samym przeszła do III etapu Festiwalu – eliminacji wojewódzkich, które odbędą się w Białymstoku.

Wyróżnionym gratulujemy, a Karolinie życzymy powodzenia w maju!

Videorelacja :

Anna Filipkowska PM nr 4