niedziela, 16 lutego 2014 09:19

„Krasnal Łakomczuszek i Kraina Słodyczy”.

„Krasnal Łakomczuszek i Królestwo Słodyczy" - tak brzmiał tytuł przedstawienia teatralnego, które mieliśmy okazję zobaczyć 12 lutego 2014 roku w naszym przedszkolu. Aktorzy ze Studia Artystycznego „Premiera” z Białegostoku zaprezentowali nam przygody głównego bohatera Krasnala Łakomczuszka, który krzywdził sam siebie zajadając się słodyczami.

Na podstawie przygód Łakomczuszka dzieci przekonały się, do czego może doprowadzić nadmierne objadanie się słodkościami. Zabawne akcje podczas przedstawienia wywoływały gromki śmiech dzieci, a pouczający wątek uświadomił wszystkim, jakie niebezpieczeństwo stwarza złe odżywianie. Krasnal Łakomczuszek i Wróżka Zębuszka przekonywały  przedszkolaków do zdrowego odżywiania i aktywnego spędzania wolnego czasu.

Anna Filipkowska PM nr 4