wtorek, 05 marca 2013 20:52

Dzień Babci i Dziadka w Biedronkach

Napisane przez  pm4

Dziadkowie kochają nas, wspierają, zawsze są przy nas, na każdy smutek mają słodkie i pyszne rozwiązanie, znajdą radę na każde zmartwienie.

Dzieci to czują i wiedzą, dlatego wspólnie z wychowawczyniami: Joanną Burgraf i Marzenną Koniecko zaprosiły do przedszkola babcie i dziadków, żeby podziękować im za ich dobro i wyrazić swoją miłość. Pani Dyrektor Regina Grabowska, pięknymi słowami przywitała przybyłych gości, po czym nastąpiłą główna część uroczystości: występ Biedronek. Dzieci bez tremy recytowały wierszyki o tym, jak bardzo kochają swoje Babcie i swoich Dziadków, śpiewały dla nich piosenki, z wdziękiem zatańczyły, wręczyły piękne laurki i kwiaty. Przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi oklaskami. Następnie zaprosiły gości na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Czas spędzony na wspólnej zabawie minął bardzo szybko. Wszyscy goście byli bardzo wzruszeni, a dzieci cieszyły się, że mogą w tak odświętny sposób wyrazić swoją miłość i szacunek dla Babć i Dziadków. Było to wyjątkowe spotkanie, pełne radości, szczęścia i dumy ze swoich wnuków. Można było zauważyć niejedną łezkę w oku.
Wszystkim rodzicom serdecznie dziękujemy za przygotowany dla Dziadków poczęstunek.