wtorek, 19 marca 2013 18:15

CZWÓRECZKA WITA

projekt

Przedszkole usytuowane jest w centrum miasta. Teren placówki otoczony jest ogrodzeniem z furtką, oddalony od ruchliwych ulic. W jednokondygnacyjnym budynku znajduje się 5 przestrzennych, funkcjonalnych i wyróżniających się estetycznym wnętrzem sal zajęć. Każda grupa posiada oddzielną i odpowiednio wyposażoną łazienkę. Mamy też do dyspozycji duży plac zabaw ze sprzętem terenowym.

Przedszkole zapewnia dzieciom opiekę, wychowanie i uczenie się w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa. Prowadzone w ciągu dnia zabawy i zajęcia wspomagają, ukierunkowują rozwój dzieci zgodnie z ich możliwościami. Kładziemy duży nacisk na rozwijanie zdolności plastycznych, muzycznych, ruchowych i literacko-teatralnych. W placówce pracuje doświadczona, kompetentna i stale podnosząca swoje kwalifikacje zawodowe, kadra pedagogiczna . Wychowawcy prowadzą zajęcia z dziećmi na wysokim poziomie, pracując metodami tradycyjnymi oraz nowatorskimi w oparciu o nową podstawę programową. Dążymy do osiągnięcia przez dzieci dojrzałości szkolnej.

Każde dziecko w naszym przedszkolu traktowane jest indywidualnie i podmiotowo.

13 listopada w naszym przedszkolu dzieci obejrzały teatrzyk w wykonaniu aktorów teatru "AKADA" z Suwałk pt: "Podróż do krainy zagadek".

sobota, 23 czerwca 2012 13:12

Dzień Dziecka

DSC016431 czerwca to święto wszystkich dzieci, tych młodszych i tych starszych, bo jak mówi popularne powiedzenie "Każdy z nas, w głębi jest dzieckiem". Dzień Dziecka w naszym przedszkolu obchodziliśmy jak zwykle hucznie, od rana panowała radosna i świąteczna atmosfera.

wtorek, 05 czerwca 2012 16:11

Dzień Mamy i Taty w „Słoneczkach”

DSC0152928 maja dzieci z grupy „Słoneczek” zaprosiły swoich rodziców na uroczyste spotkanie z okazji Dnia Mamy i Taty.

poniedziałek, 04 czerwca 2012 14:28

Dzień Mamy i Taty w „Stokrotkach”

„Długie lata żyjcie nam Rodzice, tego wszyscy Wam życzymy.

Wasze dobre serce i uśmiech najbardziej na świecie lubimy.

Bądźcie dla nas zawsze wzorem i przewodnikami w drodze świata,

Byśmy mogli iść Waszym torem od dzieciństwa, aż w późne lata.”

sobota, 02 czerwca 2012 10:48

Dzień Mamy i Taty w „Biedronkach”

P108052626 maja to najpiękniejszy dzień w roku - Dzień Matki. Dzień, w którym wszystkim Mamom pragniemy podarować szczególne dowody miłości.

sobota, 02 czerwca 2012 10:35

Recenzja z Dnia Rodziny

DSC0144925 maja o godzinie 9.30  w Przedszkolu Miejskim nr 4 w najmłodszej grupie Pszczółek, w miłej i rodzinnej atmosferze, odbyła się uroczystość z okazji „Dnia Mamy i Taty”.

sobota, 02 czerwca 2012 10:32

Dźwięki Wiosny

DSC01399 22 maja 2012 r.  starszaki z naszego przedszkola zagościły w grajewskim MDK na Koncercie  pt.: „Dźwięki Wiosny”.

P1050250Dnia 21 maja 2012 roku w sali klubowej Miejskiego Domu Kultury w Grajewie odbyły się eliminacje miejskie Konkursu Recytatorskiego dla Przedszkolaków "O złotą różdżkę Dobrej Wróżki".

środa, 23 maja 2012 14:47

Wycieczka do Biblioteki

DSC01354W piątek 18 maja 2012 roku dzieci z grup „Stokrotki” i „Biedronki” w ramach rozbudzania zainteresowań czytelniczych oraz poznania pracy bibliotekarza, wybrały się na wycieczkę do Miejskiej Biblioteki Publicznej Oddziału dla Dzieci.

pierwszapoprzednia123456następnaostatnia